६८ स्थानको नतिजा सार्वजनिक (सूचिसहित)

 

काठमाडौं, मंसिर २३ । वाम गठबन्धनले हालसम्म प्रतिनिधिसभामा २६ र प्रदेशसभामा ३२ स्थानमा विजय भएको छ । लोकतान्त्रिक गठबन्धन प्रतिनिधिसभामा ३ र प्रदेशसभामा ३ स्थानमा विजय भएको छ ।

त्यस्तै नेपाली कांग्रेसले २१ स्थानमा अग्रता लिएको छ । त्यस्तै नेकपा एमालेले ६२ स्थानामा र माओवादी केन्द्रले २८ स्थानमा अग्रता लिएको छ ।

हेर्नुहोस् कसले कहाँ जिते र कसको कहाँ अग्रता छ सूचीसहित

प्रतिनिधि सभामा विजयी हुनेहरू

नेकपा एमाले

म्याग्दी- भुपेन्द्रबहादुर थापा (नेकपा एमाले)- २३ हजार ३०८ मत

मनाङ- पाल्देन छोपाङ गुरुङ (नेकपा एमाले)-

मुस्ताङ- प्रेमप्रसाद तुलाचन (नेकपा एमाले)

मुगु- गोपालबहादुर बम (नेकपा एमाले)-१३ हजार ३४ मत

बझाङ -भैरवबहादुर सिंह(एमाले)

डोल्पा- धनबहादुर बुढा(एमाले)-११७६१

बाजुरा -लालबहादुर थापा (एमाले)-२८०५८

दार्चुला- गणशसिंह ठकुन्ना (एमाले)-२८९९८

बाग्लुङ -सूर्यराज पाठक (एमाले) ३३६५७

ताप्लेजुङ- योगेश भट्टराई(एमाले)२९४७९

ललितपुर- कृष्णलाल महर्जन -२७७१३

धादिङ १ -भूमी त्रिपाठी (४९१२१)

काठमाडौं३: कृष्णबहादुर राई -१९१६९

मोरङ ३: भानुभक्त ढकाल- ४२४१३

मोरङ ६: लालबाबु पण्डित-३३९४१

काठमाडौं ८:जीवनराम श्रेष्ठ(१३३०७)

अोखलढुंगा: यज्ञराज सुनुवार(३२५८०)

सिन्धुपाल्चोक २: शेरबहादुर तामाङ(३८४०१)

मोरङ १:धनश्याम खतिवडा(३७५२४)

काठमाडौं ९ :कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ(२२८५२)

धादिङ २: खेमप्रसाद लोहनी(३६२५६)

माओवादी केन्द्र

पूर्वी रूकुम- कमला रोका (माओवादी केन्द्र)-१० हजार ४ सय ३४ मत

रुकुम पश्चिम-जनार्दन शर्मा(माओवादी)-३४४०२

बागलुङ २: देवेन्द्र पौडेल- २८८२७

सिन्धुपाल्चोक १: अग्नि सापकोटा (४०५०४)

ललितपुर ३: पम्फा भुसाल(२४०३७)
अन्य

हुम्ला- छक्कबहादुर लामा (स्वतन्त्र)

कांग्रेस

काठमाडौं १: प्रकाशमान सिंह (१०९३६)

रसुवाः मोहन आचार्य- १४४५३

काठमाडौं ४-गगनकुमार थापा (२१५५१)

प्रदेशसभामा विजयी हुनेहरू

नेकपा एमाले

जुम्ला-प्रदेशसभा ‘ख’ – पदमबहादुर रोकाय (एमाले)- १०४५८

म्याग्दी – प्रदेश सभा ‘ख’ – नरदेवी पुन (एमाले)

मुस्ताङ- प्रदेशसभा ‘क’ – इन्द्र धारा विष्ट (एमाले)

मुस्ताङ- प्रदेश सभा ‘ख’- महेन्द्र बहादुर थकाली (एमाले)

हुम्ला- प्रदेश सभा ‘क’- दलबहादुर रावल (एमाले)

सम्बन्धित् समाचार जाजरकोट ’क’ मा माओवादीका खगेन्द्रसेन विजयी
कालिकोट ‘क’-कुर्मराज शाही (एमाले)

जाजरकोट ‘ख’ -करवीर शाही(एमाले)

ओखलढुंगा ‘क’ -अंबिर गुरूङ(एमाले) १८०८

धादिङ १‘क’- राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे (एमाले) २७३३२

डोल्पा १ क- नन्दसिंह बुढा (एमाले) ५४९०

बझाङ -अर्जुनबहादुर थापा (एमाले) १३५११

बाजुरा १ ख- प्रकाश शाह (एमाले) १८१८६

बाजुरा १ क -बलदेव रेग्मी (एमाले) ९८४०

जाजरकोट १ ख- करविर शाह(१५१८५)

धादिङ २ क- रामकुमार अधिकारी (२०३६८)

ताप्लेजुङ- बलबहादुर साम्सोहाङ- १५४१७

बागलुङ- इन्द्रलाल सापकोटा- १७९१३

सोलुखुम्बु क: उत्तम बस्नेत -१०६६८

सोलुखुम्बु ख:बुद्धीकुमार राजभण्डारी -१०३७८

भोजपुर १ ख: शेरधनराई (२०३२२)

माओवादी केन्द्र

म्याग्दी- प्रदेशसभा ‘क’- विनोद केसी (माओवादी केन्द्र)

पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘क’- तेजवहादुर ओली(माओवादी)

पूर्वी रूकुम – प्रदेश सभा ‘ख’- पूर्णबहादुर घर्ती(माओवादी)

पश्चिम रूकुम- प्रदेश सभा ‘क’- रातो कामी (नेकपा माओवादी)

धादिङ १‘ख’- शालिकराम जम्मरकट्टेल (माओवादी) २३३८२

धादिङ २ ‘क’ जगत सिंखडा -(माओवादी)

डोल्पा‘ख’-वीरबहादुर शाही-६४१४ (माओवादी)

पश्चिम रूकुम ‘ख’-गोपाल शर्मा (माओवादी) १८६६०

बैतडी ‘क’ -प्रेम प्रकाश भट्ट (माओवादी)

जुम्ला ‘क’- नरेश भण्डारी (माओवादी)

ताप्लेजुङः टंक आङवुहाङग लिम्वु- १२१९८

बझाङः देवकी मल्ल (थापा)- १६७४३

नेपाली कांग्रेस

हुम्ला- प्रदेशसभा ख -जीवनबहादुर शाही (नेपाली काँग्रेस) – ४५१९ मत

रसुवा- प्रदेशतर्फ ‘क’ – प्रभात लामा (नेपाली कांग्रेस)

मनाङ -चिन्तबहादुर घले (कांग्रेस) ९९८

अन्य

मनाङ- प्रदेशसभा ‘क’- दीपक मनाङे (स्वतन्त्र)

बागलुङ २ ‘ख’ टेकबहादुर घर्ती (जनमोर्चा) ११८८४

बागलुङ १ ‘ख’ कृष्ण थापा (जनमोर्चा)-१४३७३

Promise Education Consultancy